Ретрит «Одне серце» ❤️
Перед активним літом важливо не лише планувати служіння, а й подбати про власне серце.
«Одне серце» – це ретрит Божого відновлення для працівників та їхніх сімей. Час, коли можна відкласти щоденні справи, зупинитися та знову почути Того, з Кого починається справжня молитва – Бога.
Разом з Майком і Джуді ми вирушили в подорож до глибших відносин із Господом. Кожна сесія поєднувала роздуми над Божим Словом та особистий час наодинці з Богом, де кожен міг слухати, молитися та дозволити Йому торкнутися свого серця.
Бо найважливіше відновлення приходить не тоді, коли ми робимо паузу від роботи, а тоді, коли повертаємося до Джерела життя.
✨ Одне серце. Один Господь. Одне бажання – бути ближче до Нього.