ШКОЛА ЛІДЕРСТВА

для лідерів служінь

Навчання лідерським навичкам

Школа лідерства пропонує служителям регулярне навчання з розвитку лідерських навичок та командної роботи аби бути ефективним у будь-якій сфері діяльності, у будь-якому служінні.

АНАЛІЗ СИТУАЦІЇ

Аналізуючи життя сучасних молодих людей сьогодні, можна з упевненістю сказати, що ситуація серед підлітків і молоді дуже сумна і багато молодих людей, самі про те не замислюючись, знаходяться на шляху до погибелі. Погляд на сучасне суспільство молоді показує, що:
- Духовні цінності молоді розбиті, немає навіть чітких розумінь, що правильно, а що ні;
- Віртуальні спілкування замінили реальні, і як наслідок підлітки ведуть лицемірне подвійне життя;
- Хвиля залежності від негативних явищ накриває нашу молодь все більше і більше і з кожним поколінням «проба першого разу» опускається у віці все нижче.
- Життєва апатія призводить до депресії і суїцидальних рішень.
- Невпевненість у майбутньому і страх перед майбутнім відбиває бажання жити і прагнути до розвитку

Нашій молоді потрібні сильні лідери, які вели б їх до Христа.

МЕТА
Тому МДХ України ставить перед собою завдання - допомогти церкві в тому, щоб запалити, навчити і забезпечити служителів церкви для мети досягнення Євангелієм дітей, підлітків та молодь нашої країни.
МДХ України у співпраці з міжнародною організацією «Equip» прагне зростити лідерів, сприяючи їх духовному зростанню, навчаючи їх навичкам лідерства, відносинам командної роботи і ефективним моделям роботи з молодим поколінням за допомогою ШКОЛИ ЛІДЕРСТВА МДХ.
МДХ Україна прагне організувати ШКОЛИ ЛІДЕРСТВА в кожній області країни, щоб зробити навчання доступним і допомогти якомога більшій кількості служителів.

ОЧІКУВАНИЙ РЕЗУЛЬТАТ І КОРИСТЬ ДЛЯ ЦЕРКВИ:
- Церкви оснащені багатьма служителями, які впливають на ефективність якості служіння
- Більша кількість в церкві сильних лідерів, здатних вести людей до Христа
- Вміння служителів працювати в команді і будувати ефективну єдність один між одним
- Служителі мотивовані розвивати свої відносини з Богом і духовно зростати у пізнанні Його
- Церковні служителі навчені ефективним навичкам роботи з молодим поколінням і використовують робочі моделі благовістя серед дітей / підлітків / молоді
- Високий рівень лідерів у розвитку і застосуванні лідерських якостей
- Вміння лідерів навчати інших, при цьому підвищуючи свої навички у практичному житті

ПРОГРАМА ШКОЛИ ЛІДЕРСТВА
Головний інструмент, який МДХ використовує для зрощування дитячих / підліткових / молодіжних служителів - програма «Мільйон лідерів», розроблена організацією «Equip». Програма розділена для зручності на курси, кожен курс складається із 6 навчальних зошитів з 6 уроками в кожній. Одна сесія Школи Лідерства складається з проведення 6 уроків одного зошита. Унікальність даної програми в наступному:
- Всі навчальні зошити не прив'язані один до одного, що дозволяє учасникам приєднатися до Школи Лідерства на будь-якому етапі навчання або якщо учасник пропустив участь у сесії, він все одно може далі навчатися.
- Всі 6 уроків кожного зошита розділені на 3 сфери, важливі для кожного служителя: духовне зростання, лідерські навички, побудова командної роботи.
- Програма насичена важливими лідерськими принципами, які обов'язково підтверджені Словом Божим і біблійними прикладами.

Учасниками ШЛ можуть бути молодіжні / підліткові лідери, пастори, лідери домашніх груп, директори / вчителі Недільної школи старше 16 років, які мають зрілий підхід до навчання, прагнуть вчитися і бажають і мають можливість передавати навчання далі іншим людям на своєму рівні.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАВЧАННЯ
Слідкуйте за анонсами проведення Шкіл Лідерства в Україні і долучайтесь до навчання.
Також ви можете зв'язатися з нашими спеціалістами для додаткової інформації

(067) 7561836
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.