Ліда

"Без Бога я не уявляю свого життя"

Ліда - гарна дівчина з сірими очима, сповненими надії, довгим русявим волоссям, усміхнена, життєрадісна, завжди готова допомогти в будь-якій справі. Для багатьох вона є прикладом, як, не дивлячись на важкі обставини в житті, не падати духом і довіряти Богу!

Якщо ви запитаєте в неї, який хороший спогад з дитинства вона пам’ятає, відповідь буде — ніякого. На жаль, нічого хорошого з дитинством її не пов’язує. З неї часто знущались, в школі сміялись однокласники і навіть вчителі, вона завжди ходила з коротким волоссям і не мала друзів. Виховувалась дівчина і старший брат мамою (без батька), а менша сестра - в інтернаті. 

Багатодітна родина, будні в маленькій кімнаті старого гуртожитка. Здається, що гарне майбутнє для дівчини — це лише мрія. 

Коли дівчинці було 9 років, її подружка запросила Ліду на Денний Центр, який проводився на території церкви. З радістю вона прийняла це запрошення. Що дівчинці тут сподобалось? Все! Атмосфера любові і прийняття, те, що з нею спілкувались, те, що з неї не знущались! Лідери навіть запрошували в парк на прогулянки! Пройшло 2-3 роки, Ліда почала відвідувати заняття для людей з інвалідністю, з часом їй запропонували допомагати в цьому служінні.

Близько 6 років після того, як Ліда вперше прийшла на ДЦ, був випуск старших учасників ДЦ. З одного боку, це було завершенням одного етапу в житті, але з іншого, це було початком чогось нового, вже навіть трохи самостійного!  

Згодом, молода дівчина прийняла хрещення, і її служіння з людьми з особливими потребами стало її роботою. Сьогодні вона є студенткою Українського Католицького Університету і навчається на  медико-психологічний та соціальний супровід осіб з особливими потребами, щоб бути більше ефективною у служінні і в роботі.

Її найкращим другом є Ісус, який вислухає, направить, Він є для неї Наставником. Мудрості і сили черпає вона в Слові Божому, улюбленими книгами Біблії є Приповісті, Псалми, Євангеліє від Івана. Любить слухати християнську музику.

І, здається обставини навколо дівчини не змінились. Ліда і її рідні так і живуть в маленькій кімнаті в гуртожитку з мамою, братом, сестрою. Але Ліда вже інша. І вона вчиться зовсім по іншому реагувати на все, що відбувається — реагувати з любов’ю, з терпеливістю і ін. 

“Сьогодні, - каже Ліда, - без Бога я не уявляю свого життя”.

Войтков Юра
Войтков Юра почав приходити на Денний Центр ще з ...
Ліда
"Без Бога я не уявляю свого життя"
Таня
З сором’язливої дівчинки - в активного служителя