Таня

З сором’язливої дівчинки - в активного служителя

Філіпова Тетяна, одна із перших дітей, які почали відвідувати Денний Центр у м. Хмельницькому.

Коли Тані виповнилося 1,5 року у неї померла мама, до 4-х років дівчинка жила з бабусею. Пізніше батько одружився вдруге,  і вона разом із своєю старшою сестрою переїхала жити у нову велику сім’ю, де у неї з’явилася нова мама та брат. В школі Таня була сором’язливою, тихою дівчинкою, майже не мала друзів. Найбільше соромилась того, що її сім’я не має великого достатку. Якось  брата Тані запросили на ДЦ, після чого вона також виявила бажання відвідувати такі зустрічі. Найбільше дівчинку вразило відношення наставників та їх любов до неї, не дивлячись на її вік та соціальний статус, її приймали і любили такою як вона є. 

Відвідуючи зустрічі ДЦ, Тетяна дуже змінилася. Знайшла собі багато друзів, про що мріяла завжди. На ДЦ її навчили поважати і любити своїх батьків, і завдяки цьому відносини з мамою зазнали великих змін. Зараз Таня має міцні та гарні стосунки з мамою, що є великим прикладом для багатьох, адже навіть рідні мама й донька не завжди можуть похвалитись таким міцним зв’язком як у них. На ДЦ вона відкрила свої таланти і здібності. Якщо раніше це була тиха і замкнута дитина, то з часом вона почала розкриватися та брати активну участь у допомозі проведення зустрічей ДЦ м. Хмельницького. Бог працював з серцем Тані, і з сором’язливої дівчинки, що боялась навіть вірш у школі розказати, вона перетворилася на активного служителя, який проводить заходи ДЦ, та з радістю бере на себе роль ведучого у таборах. Завдяки зустрічам ДЦ, Таня зрозуміла головне – чим вона хоче займатися усе своє життя.  Її покликання – допомога дітям і підліткам, які опинилися в складних життєвих обставинах. Дітям, які по суті є такими ж замкнутими, невпевненими в собі, та не розуміють свою унікальність і свої таланти. Змінювати життя так, як колись змінили її. 

Завдяки  Молодь для Христа Україна, Тетяна може втілювати свою мрію, допомагаючи дітям та підліткам. Наразі вона не тільки відповідає за ДЦ у місті Хмельницькому, але й допомагає іншим церквам в організації та розвитку ДЦ  у Хмельницькій області.

Ліда
"Без Бога я не уявляю свого життя"
Войтков Юра
Войтков Юра почав приходити на Денний Центр ще з ...
Таня
З сором’язливої дівчинки - в активного служителя