Боднарчук Іра

Вона стояла серед інших і заворожено слухала розповіді свого друга про якийсь дивний клуб, де йому зовсім недавно вдалося побувати.

З таємничим виглядом друг вимовив: «Там приносили жертву ...» Група неформальних підлітків ахнула, відчуваючи захоплення і жах одночасно. Звичайно ж, хлопчина пожартував, що з'ясувалося відразу ж, але інтерес до молодіжної тусовки, де всі веселяться, грають в ігри і класно проводять час, не згас. Тому наступного разу Іра пішла туди разом з другом, щоб самій переконатися в правдивості його слів ...
Іріша була не зовсім звичайним підлітком - всі свої дні вона проводила в компанії хлопців-неформалів, а в перервах між гучними тусовками вчилася на швачку-закрійника. Звичайно ж, вона мріяла стати прославленим модельєром, при чому їй хотілося моделювати саме неформальний одяг, бо в ті часи купити що-небудь в цьому стилі на ринку було практично неможливо. Про Христа, так само як і про християнський молодіжний клуб, вона чула лише зрідка від своїх небагатьох друзів-християн. Але кожен раз, коли вони запрошували її в клуб, вона знаходила причину для відмови. Їй подобалося думати, що Бога немає і вона не хотіла нічого знати про це. Її виводило з себе, коли старший брат занадто багато часу проводив з якоюсь чорною книгою, замість того, щоб приділяти увагу їй. Спроби друзів розповісти про Бога не знаходили відгуку в її серці. Їй подобалося разом зі своїми друзями слухати неформальну музику, читати реп, відриватися на дискотеках - в цьому вона знаходила задоволення. Але одна справа, коли тебе приваблюють «святі» і зовсім інша, коли свої хлопці, розвідавши обстановку, запрошують весело "відтягнутися". Тим більше, що бути принесеними в жертву нікому не загрожувало.
Перше, що вразило її в клубі «Яспис» - незрозуміла атмосфера миру і спокою, яка дивним чином поєднувалась зі загальним веселощами. Протягом всього наступного тижня Ірішу не покидало це неймовірне почуття спокою. І потім, коли морально бувало важко, вона вже твердо знала, куди потрібно йти. У той же час вона продовжувала тусуватися зі своїми друзями, але Бог поступово змінював її серце. Повертаючись з клубу з компанією молодих людей, вона багато спілкувалася з Настею, членом команди клубу. Саме її відкритість до спілкування, приклад щирого християнського життя глибоко вплинули на світогляд Іри згодом. Спочатку вона з побоюванням ставилася до молитов на клубі, боячись, як б її не загіпнотизували. Намагалася думати про щось своє. Потім стала прислухатися до того, що говорять. Поступово до неї став доходити сенс цих молитов і незабаром вона вже з твердістю говорила «амінь» наприкінці кожної молітви. В розпал літа відбулася дуже важлива подія - її запросили в християнський євангелізаційний табір. І коли з'ясувалося, що у неї немає грошей, щоб оплатити путівку (студентські роки - важкі), а бажання їхати вельми велике - директор (Віталій Басенко) дозволив їй поїхати безкоштовно. Саме там, в один з літніх вечорів вона прийняла рішення прийняти Ісуса в своє серце.
Повернувшись з табору, вона перестала відчувати себе «чужою» серед християн, могла вільно приходити до церкви, з радістю спілкувалася з молоддю з клубу.
Був період, коли вона відійшла, повернувшись до старого життя. Але спілкування з християнами і пізнання живого Бога, як Спасителя не минуло дарма. І в один з днів вона поговорила з Настею і попросила її разом помолитися. На задньому дворі церкви вони піднесли молитви до Бога і взаємини з Богом були відновлені.
Дивлячись на інших молодих християн, вона побачила, як велика їх любов до Слова Божого. І коли вона придбала нарешті свою власну Біблію, для неї це було дуже радісною подією. Разом з усіма вона відкривала Біблію під час служінь, самостійно вивчала Слово. Поступово стали налагоджуватися стосунки в сім'ї, які до цього були не самими ідеальними. Змінилися звички, стиль життя - але все це були хороші зміни, які допомогли Ірі побачити життя по-новому, в світлі Ісуса Христа.
Їй було 18 років, коли вона прийняла Ісуса своїм особистим Спасителем. З тих пір пройшло 5 років. Зараз Ірина є одним з найактивніших служителів у своїй церкві, гарячої християнкою. Багато часу вона присвятила клубній роботі, тому, що вважає це досить ефективним служінням, що має реальні плоди. На її думку, якщо провести статистику, через яке служіння більшість молоді приходить до церкви - то це буде головним чином клубне і табірне служіння. І якщо цього не робиться, в церкві утворюється порожнеча, незаповнена молодими людьми, які могли б стати повноцінними членами церкви Христової. Той друг, який одного разу привів її на християнський клуб, так і не знайшов істинний сенс життя. Багато молодих людей як і раніше потребують прийняття, спілкуванні, в Бозі. І якщо хоча б один з них прийде до Бога через клубне служіння - воно того варте!

Таня
З сором’язливої дівчинки - в активного служителя
Войтков Юра
Войтков Юра почав приходити на Денний Центр ще з ...
Ліда
"Без Бога я не уявляю свого життя"