Славінська Катя

«Бог і християнство - це для слабаків» не раз чуєш таку фразу від різних людей.

Але Бог впливає і на життя сильних людей. Катя, вольова дівчина, яка професійно займалася карате 8 років, мала великі нагороди дізналася про Ісуса Христа на зустрічах клубу «Атмосфера +».
Але ще до того, як вона почала відвідувати клуб, в її школу приходив лідер цього клубу Вова Лещинський, щоб проводити різні лекції на профілактичні теми. А Катя тоді вчилася в 10 класі. Ці лекції не особливо цікавили її, але фраза «не будь натовпом, стань особистістю» з вуст лідера все ж врізалася в пам'ять десятикласниці і змусила її задуматись про це. Після лекцій Вова запрошував всіх до клубу, щоб поспілкуватися більше, і Катя вирішила прийти. Як наслідок, вона сама не могла собі повірити, що їй сподобалося. Вона була в шоці від побаченого і почутого. Їй настільки сподобалося, що вона не могла дочекатися наступних зустрічей і навіть те, що там говорилося про Бога, її НЕ відштовхнуло, а навпаки зацікавило. З тих пір Катя все більше почала розпитувати про Ісуса, і лідери клубу помітили цей вогник в ній і вирішили допомогти ближче познайомитися з Ісусом. Вони почали запрошувати її їздити з ними по таборах з лекціями, і через це Катя дізнавалася все більше і більше про Бога і про християн, хоча до церкви вона так і не наважувалася піти, бо був уже сформований стереотип по відношенню до церкви: храми, ікони, обряди тощо, і що витримати «службу» в церкви зовсім не реально.
Але все ж через чотири місяці вона зважилася піти і то заради інтересу, і знову на її здивування все було не так, як вона уявляла: музика, проповідь, спілкування, пастор не в рясі а в звичайному костюмі, все якесь зовсім навіть не нудне, навіть те, що говорив проповідник - все було зрозуміло. Після цього думки про Бога не давали Каті спокою, вона багато думала про важливе рішення в житті, і через місяць Катя зважилася ... зважилася присвятити Господу своє життя, щоб Він врятував її і змінив.
На зборах церкви її багато разів запрошували вийти, вимовити молитву покаяння, але все ж вона не наважувалася, бо не знала, що буде далі, хоча й розуміла, що це дуже важливий крок. Але Бог діяв в її серці і 11 вересня 2007 року на зустрічі клубу Катя попросила Ісуса Христа жити в її серці. І знову вона була здивована, що це так просто зробити, без всяких формальностей, і яка радість наповнює серце після цього.
З тих пір кожен день вона почала помічати, як її життя змінюється в кращу сторону. Як Бог починає перетворювати досягнення, які були для себе в досягнення для Його слави. Успіхи в спорті стали ще краще після цього. Її величезний інтерес і потяг до танців Бог використав, щоб сформувати танцювальну групу «Smile», яка тепер славить Його. Катину любов до дітей Бог допоміг проявити в недільній школі. Ще й фізично Бог зцілив її, так як три роки тому лікарі сказали, що Каті дорога в спорт закрита через травму коліна, але вже пройшло два роки з моменту покаяння і жодного разу з того часу болі в колінах не турбували її, при всьому тому, що вона постійно займається зі своєю танцювальною групою. Крім цього Бог моментально прибрав всяке бажання випивати з друзями і тусуватися з поганими компаніями. Хоча важко було, так як друзі постійно наполягали і тягнули з собою, а коли вона відмовлялася, вони відверталися від неї, кажучи що не поважає і т.п. Але за допомогою друзів-християн, через яких Бог підбадьорював її, вона встояла в різних спокусах. Вони допомогли зрозуміти, хто такі справжні друзі.
Одним словом Бог рятує і змінює життя, і Катя дуже вдячна Йому за це і славить Його своїм життям.
Зараз вона в команді цього ж клубу «Атмосфера +», завдяки якому познайомилася з Христом, і допомагає іншим дівчатам і хлопцям дізнатися Бога ближче.

«Чи всі тебе влаштовує? Чи не набридло тобі бояться завтрашнього дня, зрадництва, болі, розчарування? З Богом цього немає. Він піклується про тебе і покриває усі потреби твого серця, бо Він любить тебе! Я не можу сказати що це легкий шлях, але я точно знаю що буде в кінці цього шляху. Тепер моє життя наповнено посмішками і справжніми друзями, бажання мого серця виконуються.»

Таня
З сором’язливої дівчинки - в активного служителя
Ліда
"Без Бога я не уявляю свого життя"
Войтков Юра
Войтков Юра почав приходити на Денний Центр ще з ...