Савченко Ілля

... звичайний хлопець ... звичайна сім'я ... звичайна школа ... звичайні справи


але коли в серце приходить Бог, все стає дуже незвичайним.
Я познайомився з ним у таборі і відразу знайшов з ним спільну тему: музика, ми сиділи вечорами бринчали на гітарах, він показував свої понти, я - свої, і по ходу спілкувалися.
За ці пару днів зимового табору ми добре подружилися, так як ще й були в одному загоні.
Ми говорили про Бога, він знав про Нього, відвідував якось церкву, але особистих відносин з Богом як таких, не спостерігалося.
В передостанній день табору, після проповіді ми говорили з ним про прийняття Господа особисто. Розмовляли довго, потім він ліг спати слухаючи музику в навушниках, я ще запитав що він слухає, він відповів, що класику. Мене це дуже здивувало, так як думав що такий стиль як класика швидше за все в останніх пунктах списку стилів, які він слухає. Я утомлений від напруженого дня в таборі швидко заснув. І коли всі хлопці в кімнаті поснули теж, Ілля виявляється довго не міг заснути, про що я взнав вранці. Він мені сказав, що в ту ніч він довго думав і прийняв рішення покаятися, він молився в нічній тиші і розмірковував про Бога. Я дуже радів за нього і пізніше повернувшись з табору, ми ще більше здружилися з ним, він приходив до клубу і на групу.
І що саме незвичайне для мене, що він активно почав допомагати і служити у великих проектах МДХ. Уже 5 або 6 конференцій поспіль він нам допомагає, служачи мультимедійним оператором. І хоча йому зараз 13 років він відмінно справляється зі своїм завданням. Я радий що Бог дає особливе бажання служити Йому і людям. Пам'ятаю він не раз мене питав коли буде наступна конференція МДХ. Я написав йому у відповідь: "Ти що хочеш допомогти?" І мене вразила його відповідь: (цитую як написано ним: "ТАААААААААААААААААААААААААААААК !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! ") що ще більш незвично, що не дивлячись на свій молодий вік, він на сесіях Школи лідерства не тільки активно допомагає але і вчиться, заповнюючи зошит програми" Мільйон лідерів "і точно також як і всі учасники проходить перевірочний тест, причому на хороші оцінки. Бог чудовий і звичайне життя без Нього перетворюється на незвичайну з Ним. Молюсь, щоб Бог ростив Його, щоб у майбутньому він був великим служителем для Його слави, хорошим лідером для інших і хорошим прикладом для своїх однолітків.

(Олександр, лідер Іллі)

Таня
З сором’язливої дівчинки - в активного служителя
Войтков Юра
Войтков Юра почав приходити на Денний Центр ще з ...
Ліда
"Без Бога я не уявляю свого життя"