Карпук Настя

Я знала про Бога з дитинства.

Мені про Нього розповідала бабуся. Я тоді не розуміла хто такий Бог, але в моєму маленькому серці зароджувалася віра в те, що Він є! Одного літнього дня, повертаючись з прогулянки, мою увагу привернула програма, яка проходила біля кінотеатру «Промінь». Мене зацікавили не тільки ігри і конкурси, а й те, що я почула слово Боже. Тоді я отримала запрошення в дитячий християнський клуб «чувачи», який почала відвідувати щонеділі. На зустрічах клубу лідери, крім цікавих ігор і розваг, розповідали нам про Божу любов, про Ісуса Христа і про Його жертву.
Особливою людиною для мене в той час була Каспарова Надя (лідер дитячого клубу), через яку Бог говорив до мого серця. Коли я приходила до неї в гості, то вона завжди говорила про те, як Бог діє в її житті. Дивлячись на неї, я бачила живу віру на практиці. Йшов час ... В моє серце сіялось Слово Боже, і я починала розуміти, що існує інше життя - не таке, яким живуть мої однолітки.
Мені тоді було 12 років. Мої друзі-християни говорили мені, що я щаслива, бо знаю Бога з юних років, що у мене з Ним попереду все життя і навіть ціла вічність! Я до кінця цього тоді не розуміла, але це змусило мене замислитися над їх словами.
Тепер я є частиною церковної сім'ї церкви «Голгофа» - і дуже вдячна Богу за це! Я проводжу біблійні уроки для маленьких діток в нашій церкві і вірю, що через мене Він сіє Своє Слово в їх сердечка!
У мене є чудові друзі-християни, які завжди підтримають і допоможуть. А ще я мрію: щоб через моє життя до Бога прийшли мої рідні і друзі!

Войтков Юра
Войтков Юра почав приходити на Денний Центр ще з ...
Таня
З сором’язливої дівчинки - в активного служителя
Ліда
"Без Бога я не уявляю свого життя"