Навчання дц

Ми пропонуємо вам наступні семінари, які допоможуть вам організувати ДЦ та ефективно працювати з дітьми ризику.

  1. "Денний Центр від А до Я " (Семінар розглядає: що таке Денний Центр, Програма ДЦ, соціальну роботу діти-батьки-школа…)
  2. "Як розпочати ДЦ та особливості роботи з дітьми ризику" (Презентація: хто такі діти ризику, що вони потребують, що є причиною існування ДЦ, завдання ДЦ)
  3. Початкова робота з невіруючими сім’ями (Що потрібно для початку; що потрібно робити коли прийшли перший раз в сім’ю; що робити коли відбулось перше знайомство; практика з ситуаціями)
  4. "Чотири кроки праці з невіруючими сім’ями" (Розглядається 4 кроки душеопікунства з сім’єю, практично на прикладі)

Навчання проводиться двома доступними способами:

  1. Навчання на конференціях "Молодь для Христа" (Щоб бути запрошеними на такі конференції, ви можете надіслати ваші дані на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і ми пришлемо запрошення на найближчу конференцію з цього служіння)
  2. Навчання однієї або кількох команд, які бажають і планують організувати клуб. (За попередньою домовленістю команда зустрічається з тренерами.)

    З питань навчання пишіть на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.