Навчання

Ми пропонуємо вам наступні семінари, які допоможуть вам організувати клуб та ефективно працювати з підлітками.

 1. "Що таке клуб і як його організувати."
 2. "Детальна програма клубу, поради в проведенні програми."
 3. "Команда клубу. Обов'язки кожного члена команди."
 4. "Дисципліна в клубі"
 5. "Важливість підліткового служіння" (7 причин, чому підліткове служіння вкрай важливе)
 6. "Модель підліткового служіння" (Семінар розкриває основні біблійні принципи, які допомагають вибрати вірну модель або метод праці з підлітками)
 7. "Світ підлітків" (5 сфер розвитку людини в підлітковому віці. Поради лідерам, як спілкуватися з підлітками, враховуючи особливості їхнього розвитку)
 8. "Принципи підліткового служіння" (Розглядаються важливі принципи підліткового служіння, на яких ґрунтуються методи євангелізації)
 9. "Соціальні потреби підлітків" (3 основні соціальні потреби підлітків, які повинні бути заповнені. Як церква може допомогти підліткам заповнити ці потреби)
 10. "Тиск однолітків на підлітків" (Як допомогти підліткові справлятися з тиском однолітків.)
 11. "Ілюструй свій клуб" (Семінар показує важливість використання ілюстрацій так прикладів в клубі і надає більше десяти прикладів, як розповісти істину ілюстрацією)
 12. "Як залучати підлітків в служіння"
 13. "Методи творчого викладання"
 14. "Як розробити актуальну тему для роботи з підлітками" (Семінар розроблений для тих, хто хоче доносити істини підліткам зрозуміло, цікаво та відповідаючи на їхні потреби.)
 15. "Душеопікунсто на клубі" (Семінар допоможе команді лідерів, правильно, не поранивши, опікати підлітків, опікатися їхніми душами, тим самим вказуючи на Ісуса Христа, Який є нашим Миром та Виходом, навіть в самих безвихідних ситуаціях.)

Навчання проводиться двома доступними способами:

 1. Навчання на конференціях "Молодь для Христа" (Щоб бути запрошеними на такі конференції, ви можете надіслати ваші дані на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і ми пришлемо запрошення на найближчу конференцію з цього служіння)
 2. Навчання однієї або кількох команд, які бажають і планують організувати клуб. (За попередньою домовленістю команда зустрічається з тренерами.)

  З питань навчання пишіть на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.