Наші проекти

Проект "Школа Лідерства для молоді"

Проект "Школа лідерства" пропонує молоді регулярне навчання з розвитку лідерських навичок та командної роботи аби бути ефективним у будь-якій сфері діяльності.

АНАЛІЗ

Аналізуючи життя сучасних молодих людей сьогодні, можна з упевненістю сказати, що ситуація серед підлітків і молоді дуже сумна. Погляд на сучасне суспільство молоді показує, що:

- Духовні цінності молоді розбиті, немає навіть чітких розумінь, що правильно, а що ні;
- Хвиля залежності від негативних явищ накриває нашу молодь все більше і більше.
- Життєва апатія призводить до депресії.
- Невпевненість у майбутньому і страх перед майбутнім відбиває бажання жити і прагнути до розвитку

МЕТА

Тому МДХ України ставить перед собою завдання - допомогти молоді, навчити їх і забезпечити служителів церкви ресурсами для служіння дітей, підлітків та молодь нашої країни.

Цей проект прагне зростити лідерів, сприяючи їх духовному зростанню, навчаючи їх навичкам лідерства, відносинам командної роботи і ефективним моделям роботи з молодим поколінням

ОЧІКУВАНИЙ БЮДЖЕТ

80000 грн

Кошти направлені на організацію заходів, транспортні витрати, оплату працівників проекту.

СТРОКИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

вересень 2019 — травень 2020

 

Жертвуючи, ви погоджуєтесь, що сума пожертвування не підлягає поверненню, та у разі нереалізації проекту, або при наявності залишків коштів, усі пожертви будуть використані на статутну діяльність ГО "Молодь для Христа - Україна", а саме - здійснення культурної та просвітницької діяльності, що спрямована на відродження духовності дітей, підлітків та молоді України.

Дякуємо за ваші пожертви!