Філіпова Таня

Таня - одна з перших випускників Хмельницького Денного Центру,

також в 2008 році вона приєдналися до церкви, через святе водне хрещення, а сьогодні вже є одними з наших постійних волонтерів в дитячому служінні.
Таня завжди більше брала на себе відповідальність за зустрічі в ДЦ Хмельницького, коли ми кудись їдемо, і є надійним помічником в усіх наших проектах (конференціях, тренінгах, таборах та різних святкових та євангелізаційних зустрічах). Деякий час вона була лідером команди, яка їздить в ДЦ с. Вовковинці, проводила там заняття та допомагала у організації інших ДЦ по області.
В 2010 році після свята для мам в Денному Центрі декілька жінок виявили бажання відвідувати групу з вивчення Біблії. А вже в серпні нас чекала велика радість – Людмила, мама Тані, покаялася на ранковому недільному богослужінні, які вона вже періодично почала відвідувати.
Також пізніше великим благословенням для нашого Денного Центру, для жіночої біблійної групи та для церкви в цілому, стало хрещення Людмили, яке відбулося 3 липня 2011 року в Хмельницькому.
Було багато переживань та випробовувань перед цим важливим для Люди кроком, а найтяжче – це втілити ті переміни, які відбулися в неї в серці і розумі у її складні життєві обставини. Але ми віримо, що Господь дивним чином відновлює та з’єднує розбиті частини нашого життя.
Молимось, щоб Бог підкріпляв Людмилу не зупинятись, але бути вірною Господу, незважаючи на всі життєві негаразди.

Войтков Юра
Войтков Юра почав приходити на Денний Центр ще з ...