Денні Центри Житомирщини дізналися про секрет успіху в служінні

Перегляди: 234

"Секрет Успіху" - з такою темою відбулася 9 березня конференція для працівників Денних Центрів Житомирської області Чуднівського регіону в с. Печанівка, на якій були присутні представники 13 дц, а саме 48 чол. Основний заклик розкрив пастор помісної церкви Харчук Максим. На біблійній основі, взятій з Писання Ів 15:5 пастор вказав, що секрет успіху і плідності - в перебуванні в Христі. 

На конференції координатор ДЦ Хмельницької обл, Філіпова Тетяна, зробила презентацію молитовного служіння "Прокинься, Деворо" та спонукала до пошуку молитовних батьків для кожної дитини, що відвідує ДЦ. 

Організатори закликали учасників приймати і любити дітей. Під час семінару "Любов і прийняття", який проводила координатор Денних Центрів Харчук Наталя, кожен учасник міг висловитися, задати питання, поділитися власними ідеями. На завершення лідери ДЦ мали робочу зустріч, а інші члени команди проходили майстер клас по командним іграм. Усі учасники отримали невеликі подарунки, квіти, гарний настрій та натхненні поїхали додому, щоб служити ще більш віддано, перебуваючи в Христі.

Моліться і підтримуйте служіння Денних Центрів.