Денний центр в Мирнограді активно служить дітям з сімей СЖО

Перегляди: 202

ДЦ в м. Мирноград не так давно відкрився, але успішно розвивається, служачи приблизно 15-17 дітям групи ризику. Дітям настільки подобаються зустрічі, що вони раніше приходять і не хочуть йти по закінченню, адже в центрі про них піклуються, допомагають з уроками, роблять творчі поробки, вчать добру.

У лютому діти отримали подарунки від місії "Сумка Самарянина" і почали проходити курс біблійних занять. Дітям дуже подобаються уроки, особливо хлопчикам, які трохи знають Біблію. Деякі хлопці пожвавлюють уроки різними питаннями, і всі дружно їм відповідають.

Крім цього щочетверга проходять уроки англійської мови. Дуже сподобався дітям урок, який провів Діма, підліток з церкви (трохи старше інших дітей). Діти бачать, що він вчить мову і теж стараються. Щочетверга також проходять соціальні уроки. У цьому місяці особливо запам'ятався урок про емоції, які були проілюстровані у вигляді смайлів. Діти дуже активно описували смайли. В кінці заняття вони повинні були вибрати три смайла-емоції, які вони часто переживають. Лідерів дуже засмутили результати. Вони побачили через це творче завдання, що емоції дітей часто сумні - діти багато переживають, засмучуються і зовсім рідко відчувають такі емоції як щастя, радість, сміх. Дуже хочеться, щоб діти більше раділи. Лідери вірять, що на зустрічах ДЦ діти навчаться більше радіти, навіть коли навколо багато труднощів.

Моліться і підтримуйте служіння денних Центрів, які в Україні регулярно служать понад 2000 дітей з неблагополучних сімей.