МДХ навчає молодіжних служителів Донецької області командній роботі

Перегляди: 247

15 лютого 2020 року у м. Краматорськ "Молодь для Христа" організувала тренінг для служителів церков Донецької області по проекту "школи командного служіння". Координатор лідерства в МДХ Андрій Талько виклав тему «Розвиток особистості в командній роботі», що показала важливість лідеру знаходити підхід до кожного члена команди, допомагаючи йому зростати і розвивати сильні сторони характеру.

Також всі учасники тренінгу об'єдналися в молитвах через різні творчі підходи: молитовні трійки та молитовну бесіду. Чудовий час навчання, єдності та молитви збагатили служителів і підбадьорили в служінні Господу. Моліться будь-ласка за команди церков Донецької області, за їх служіння Богові та людям сходу України. 

Відгуки учасників:

" Для мене було нагадуванням про важливість молитовного життя: Я можу делегувати різні свої служіння різним людям, але я не можу делегувати комусь своє молитовне життя".

"В моїй команді є різні люди і я не повинен від них вимагати однакових завдань, тому що у них різний тип особистості і характер. Доручаючи комусь певні задачі, я повинен враховувати його здатності, можливості і не рівняти всіх під одну планку"