Денний Центр у Львові вже 7 років служить дітям з кризових родин

Перегляди: 151

7 лютого Денний Центр «Оптиміст», який у м. Львів допомагає дітям з сімей СЖО, відсвяткував свою 7 річницю. Протягом семи років цей ДЦ регулярно служить близько 80 дітям, піклуючись про їх повноцінний розвиток. На святкову зустріч прийшли 120 дітей і батьків, біля 20 батьків прийшли перший раз та познайомились з діяльністю ДЦ. Команда організаторів приготувала для дітей багато конкурсів, святкових подарунків, веселих пісень. Кожен присутній отримав святковий подарунок – іменний конверт з фотографією ДЦ та шоколад. 

На початку зустрічі лідер Денного Центру Сидько Таня привітала всіх присутніх з семиріччям, а також зі всією командою ДЦ заспівали пісню, яка була спеціально написана до дня народження. Пастор церкви «Преображення» Гайдучок Віктор Іванович сказав слова вітання, та підбадьорення, щоб кожен відвідувач Денного Центру не втрачав надію, не зважаючи на різні обставини життя. Координатор Денних Центрів від «Молодь для Христа» Кашуба Людмила також привітала всіх з святом, вручивши подарунки, та побажала для усіх присутніх, щоб кожен міг вибрати в своєму житті найперше Батька Небесного і триматись Його постійно, тому що в Його руках є все, і Він опікується кожною людиною. На свято завітала Баранцева Ірина, представник від М.М. Кулеби (уповноважений Президента України з прав дітей), яка також привітала всіх зі святом, і провела фокус групу для батьків. Батьки були відкриті, задавали багато питань, які їх хвилювали, отримали багато нової інформації. Також батьки були запрошенні на батьківську групу, яка проходить в церкві. Пастор церкви «Осанна» Колесник Дмитро говорив проповідь на тему «Те, що ти робиш сьогодні, буде впливати на завтра». 

Святковий фуршет після подарунків приніс ще багато радості, так як команда підготувала дуже багато смаколиків, які діти дуже рідко споживають, тому свято було справді святковим. Слава Господу, що допоміг до цього часу в служінні Денного Центру «Оптиміст». Завдяки Денним Центрам по всій Україні близько 2000 дітей з кризових родин отримують допомогу і активно розвиваються. Підтримуйте служіння Денних Центрів, щоб ще більше дітей отримували піклування, любов і турботу і зміцнювалися сім'ї. Долучайтесь до партнерства.