Денний центр "Рятівний маяк" допомагає дітям з кризових сімей

Перегляди: 104

Діяльність Денного центру "Рятівний маяк" активно розвивається. Кожен раз на зустрічі приходить близько 50 дітей. Вони діляться на 3 вікові групи. Протягом тижня діти вивчають життя одного з біблійних героїв, розучують нові пісні, роблять творчі поробки, беруть участь в майстер-класах, ходять в походи або в парк.

Для старшої та середньої групи проводиться майстер-клас «Пластилінографія», в цей час для молодших проходить майстер-клас «термомозаіка». Також для всіх - майстер-класи з кулінарії. Підлітки навчилися робити локшину і вареники. Крім цього діти робили листівки, вироби з паперу, браслети, брелоки, фетрові іграшки та ін.

Також лідери ДЦ намагаються навчити дітей порядку, тому практикують день прибирання по вівторках. Підлітки вимітали двір, очищали його від сміття, натирали вікна, витирали пил, прибирали іграшки та ін. Їх старання нагороджувалися додатковими балами.

Також ДЦ організував поїздки на пасіку. Діти знайомилися з життям бджіл, дивувалися Божому творінню, а також поласували солодким медом.

У перші дні осені ДЦ відсвяткував свято День Знань, до якого діти також підготували пісні, вірші і театральні постановки. В цей день було близько 130 дітей та їх батьки. Кожен з дітей отримав в подарунок канцелярський набір.

Також діти з ДЦ мали можливість побувати в церковних таборах. 24 дитини від денного центру поїхали в дитячий табір, і 15 осіб - в підлітковий. У деяких підлітків команда помітила явні зміни на краще, після того як вони приїхали з таборів. Слава Богу, що він діє в їх серцях. Моліться і підтримуйте служіння Денних Центрів.