МДХ навчала церковних служителів командній роботі і запобіганню вигорання

Перегляди: 71

«Молодь для Христа Україна» прийняла участь у «Оснащенні дитячих служителів» 18-19 жовтня 2019 року у м. Києві, організатором якої є «Абетка життя». МДХ послужила ресурсами, новими ідеями для служіння і проведенням семінарів. Так координатор шкіл лідерства Андрій Талько викладав семінар «Ключ до ефективної команди у дитячому/підлітковому служінні». За два дні семінар відвідали близько 150 учасників, де навчилися як вірно будувати стосунки у команді і дізналися в чому секрет успішної команди. Також тренер в служінні Денних Центрів Аня Сладь провела семінар на тему «Як горіти в служінні і не згоріти». Більше 150 учасників могли дізнатися, чи вони на стадії вигорання у служінні і дізналися практичні поради, як долати великий марафон у служінні і не згоріти. 

Більше 20 різних організацій, місій, церков взяли участь у Виставці, де представляли свої ресурси для учасників, нові ідеї у служінні і приймали участь у семінарах. Більше 900 учасників відвідали виставку за два дні, з них близько 220 вперше побували на такому заході. Приймали участь люди не тільки з України, але й з Молдови, Білорусі, Росії і Казахстану. 

Моліться будь ласка, щоб ті поради, які учасники почули на семінарах, вони могли застосовувати у своєму житті. Також багато учасників почули про соціальне служіння Денних Центрів і були зацікавленні у ньому, взяли контакти координаторів і роздумують, щоб у себе в церквах запустити ДЦ. Моліться, щоб це бажання не згасло і в Україні відкривалися нові ДЦ. МДХ дякує "Абетці життя" за партнерство і можливість приймати участь на виставці.