Канадець Сем Роланд привіз радість для більш, ніж 1700 українських дітей

Перегляди: 282

Мотиваційний спікер світового рівня, музикант та письменник з Канади Сем Роуланд знову відвідав Україну і в партнерстві з МДХ-Україна ділився радістю і надією з молодими українцями. Впродовж двох тижнів у різних містах України Сем проводив концерти і зустрічі з молоддю. Загалом - 20 подій, на яких більше 1700 молодих людей чули Благу Звістку про любов Божу до них, про те, що вони — унікальні, про те, що їх люблять, про те, що вони мають надію. Від міста до міста Сем та його друг Ерік Енс подорожували, збирали повні зали молоді і говорили їм про те, що кожен з них — чудо Боже.

Першими на шляху зустрічали гостей школи в Житомирській області. Учні та й вчителі були у захваті від енергійності канадця. Вони підспівували, раділи й уважно слухали те, чим ділився з ними гість. В кінці кожної зустрічі Сем дарував учасникам свою авторську книгу “10 людей, які змінять твоє життя”. Гість настільки був цікавий та популярний серед молоді, що після кожної програми молодь бігла спілкуватися з ним особисто. Сем мотивував їх спілкуватися англійською, щоб українська молодь ще більш практикувала навички з іноземної мови. В кожній школі Сем приділяв увагу до кожного, хто хотів з ним поспілкуватися. Вчителі і адміністрація шкіл щиро дякували за таку нагоду для дітей дізнатися більше про Канаду та почути важливі істини для їх життя.

Провівши заходи в 4 сільських школах області, Сем вирушив в Житомир, де мав нагоду зустрітися з 57 лідерами Денних Центрів, підбадьорити їх в служінні та помолитися за них. В цей же день після лідерської конференції Денних Центрів він мав нагоду ділитися Божим Словом в іншому селі Житомирської обл, де зібралися близько 75 дітей з їх батьками. Діти раділи веселим пісням Сема.

Наступні події відбувалися уже в Волинській обл. Особливим був захід в колонії для неповнолітніх, куди канадець також завітав. Приблизно 30 хлопців, які відбувають там покарання, також мали нагоду чути про Божу любов до них. Сем через свої пісні мотивував їх думати про краще майбутнє, будувати своє життя на правильних цінностях, прагнути до змін на краще. В завершенні Сем молився за них, запропонувавши їм зробити важливе рішення в житті — дозволити Богові направляти їх подальше життя. Усі присутні хлопці виявили це бажання і молилися також до Бога.

У Луцьку Сем відвідав церкву ЄХБ “Дім Євангелія” де мав коротке слово до усіх прихожан — цінувати кожну мить в житті, радіти тим моментом, що Бог дає і нести любов до тих, хто тебе оточує. Своєю піснею “20 хвилин, щоб сказати “Я тебе люблю”” музикант зворушив багато сердець в тому залі.

В Волинській обл також відбулись декілька заходів в школах. Актові зали були заповнені учнями. Сем розповідав їм про важливість сімейних цінностей, про те, щоб кожна молода людина цінувала свою особистість, про наслідки поганих вчинків, які молодь може робити. Чому його слова так торкались сердець молоді, що іноді в тих виступали сльози на очах? Тому що Сем ділився з ними своєю історією, яка так сильно схожа на історії майже кожного з них: розбиті сім’ї, безнадійність в житті, розпач. І допоміг молоді зрозуміти, що вони можуть мати радість і надію в житті, яку тепер має Сем.

По вечорам відбувались загальні зібрання декількох Денних Центрів Волині. Важливо для дітей з сімей СЖО, які відвідують Денні Центри також почути про цю любов і надію. Тому Сем і їм приділяв свою увагу, співав для них, роздавав у подарунок свої книги і просто вільно спілкувався з дітьми. Як чудово було спостерігати радість на обличчях у цих дітей.

Наступний день — нова область, Львівська. Енергія Сема не вщухає. Він готовий далі і далі, адже його поштовхом є — принести надію до якомога більшої кількості дітей України. У Львові він знову проводив концерти у школах, реабцентрі для дітей з особливими потребами, Денному Центрі. І як завжди — діти не хотіли відпускати його, а спілкуватися і фотографуватися. 

Маючи вільний час між концертами Сем та Ерік все більш поглиблювались в пізнання української культури — відвідували історичні місця та музеї, куштували національну їжу, постійно розпитували щось про історію країни. Друзі з Канади розуміли, що для того, щоб стати ближчими до українців, вони мають більше про них знати. І ця їх відкритість і щирість до України і українського вражали всіх, хто спілкувався з ними.

Фінальною точкою подорожей канадців стала Хмельниччина. У Хмельницькому відбулась підліткова конференція, на яку приїхали близько 120 підлітків з усієї області. У своєму месседжі до них, Сем акцентував на важливості мати справжні відносини з Богом, живу віру, а не формальну релігію. Він закликав молодих людей переоцінити їх віру до Бога і прийняти рішення більше читати Біблію і жити по тим принципам, які в ній написані. Біля 40 людей в той день виявили бажання довіряти Богові свій життєвий шлях і бути слухняним Його заповідям.

Найостанніший день був найбільш насиченим — три концерти впродовж 5 годин в різних школах для 320 дітей. Енергійність гостя з Канади була такою ж великою, як і бажання молоді слухати його і спілкуватися з ним. Сем Роуланд — це дивовижне поєднання великого таланту світового рівня з простою доступністю для кожної молодої людини. І причина цьому — Божа любов, якою Бог наділив Сема до сотень тисяч людей і якою він з ними ділиться.

МДХ Україна щиро дякує Сему та Еріку за їх приїзд, дякує МДХ Канаді, дякує усім лідерам Денних Центрів, які на місцях сприяли організації заходів, дякує усім перекладачам, які служили на цих заходах. Велика подяка Господу Богу за чудову нагоду робити українську молодь щасливішою.