Школа командного служіння для служителів Донецької області

Перегляди: 137

5 жовтня МДХ провела "Школу командного служіння" для 62 служителів Донецької області. Команди денних центрів, молодіжного та підліткового служінь з 11 церков Донецької області мали чудову можливість поспілкуватися, повчитися, помолитися один за одного та підбадьоритись, щоб далі посвячено звершувати служіння в помісних церквах. 

Теми, які піднімались на 1 сесії цієї школи не залишили байдужим нікого. Андрій Талько, відповідальний за відділ навчання організації «Молодь для Христа", викладав теми: «Покликання» та «важливість бачення в служінні». Пастор з міста Рівне, Роман Курбацький викладав тему «Серце лідера». Роман заохочував учасників школи до тісних стосунків з Богом через читання Божого Слова та молитву!

Ось деякі відгуки учасників Школи Командного Служіння:

"Я тут прийняла рішення бути ближче до Бога і виконувати Боже доручення." (Олена)

"На цій школі я впевнилась для чого я народжена і до чого мене закликає Бог. Я прийняла рішення: «ні дня без Слово Божого»" (Аліна)

"На цій школі я почув дуже корисні речі, нову інформацію. Я приймаю рішення молитися про бачення мого служіння. Я хочу зробити Ім'я Христове відомим! Спасибі вам за зустріч і працю! Хай благословить вас Господь." (Борис)

"Матеріал на цій школі був дуже потрібний і корисний для мене. Я хочу передати цей матеріал всім, хто не був на цій школі з моєї церкви і приймаю рішення розвивати лідерські свої навички і більше благовістити людям, маючи чітке бачення." (Олександр)

Слава Господу, що МДХ має можливість служити лідерським командам церков на сході України! Подяка фонду FFTN за підтримку цього проекту. Молимось разом за сильні команди і посвячене служіння і Божий вплив на оточуючих нас людей!