Служителі Денних Центрів Волині отримали підбадьорення на наступний навчальний рік

Перегляди: 480

24 серпня 2019 відбувся тренінг для лідерів Денних Центрів Волині. Ця зустріч, на яку зібралися 10 служителів із 6 денних центрів, мала на меті обмін досвідом, навчання та підбадьорення лідерів на служіння в наступному навчальному році! Учасники тренінгу активно обговорювали радощі та труднощі в служінні минулого року, ділились знаннями й досвідом в тій чи іншій ситуації, обговорювали навчальні програми, по яких працювали та по яких планують рухатись далі.

Корисними стали й лекції, які підготували Марія Ковч (лідер ДЦ «Happy day») на тему «Виховання духовних дітей», та Наталія Руденко (відповідальна по навчанню команд з місцевої церкви «Фіміам») на тему «Лідер та його команда».

Великим підбадьоренням для служителів в той день стала також участь Сергія Мельничука (секретаря Волинського об’єднання ЄХБ), який у своїй проповіді на основі послання Юди нагадав усім присутнім про те, що усі ми є покликані, улюблені у Бозі Отці та збережені Ісусом Христом. Він спонукав лідерів цього важливого служіння далі  боротись за свою віру і передавати її іншим! 

Зустріч закінчилась смачним обідом в місцевій піцерії та отриманням подарунків і ресурсів для ДЦ. Слава Господу, що служіння Денних Центрів поширюється і зростає. Продовжуйте підтримувати і молитись про працю з дітьми із сімей СЖО, про забезпечення Денних Центрів, про духовне спасіння дітей і зміни в житті.