Табір "Стежинка" заохочує підлітків бути справжніми християнами

Перегляди: 269

8-14 липня в с. Ясенiвка вiдбувся денний християнський табiр "Стежинка". Цього року в ньому вiдпочивали 55 дiток, 90% яких з нехристиянських сімей. Основна тема табору "Стежинка" - здаватись християнином чи бути справжнім християнином. Діти із задоволенням слухали захоплюючі біблійні уроки; грали у різноманітні ігри, готували постановки на вечірні зібрання, приймали учать у творчих гуртках і кулінарії. 

Координатором табору була працівник МДХ Оксана Поліщук, серед наставників - служителі денного центру "Доньки царя". Вражаючою була посвята команди. При тому, що помісна церква має невелику кількість молодих служителів, вони об'єдналися, запросили друзів з сусідньої церкви і разом віддано працювали.

Особливість цього табору в тому, що він відбувся вже восьмий раз поспіль. Тому частина дітей приймає участь уже 4-5 разів. І служителі бачать у цьому прекрасну можливість багаторазово впливати на дітей, підтримувати дружбу з ними. Роки служіння і спілкування з дітьми дали змогу завоювати довіру батьків.

В останній день табору церква організувала Євангелізаційну зустріч-закриття табору. Запросила музичний гурт "Ранкова Зоря", був присутній і говорив Слово Боже голова обласного об'єднання церков ЄХБ Іван Прокопчук. Також діти підготували програму і виступили для своїх батьків.

Зустріч відвідали більше 60 батьків та інші люди з села. 

Це був час невимушеного спілкування. І сіяння в їх серця Слова Божого.

І батьки і діти запитували про можливість бути в таборі і наступного літа.

Безперечно служіння дитячих таборів -  дієвий інструмент Євангелізації, а також майданчик для зростання молодих служителів. Моліться про всі табори для дітей і підлітків.