Центр батьківства - нова сфера служіння, яку відкриває Денний Центр у Львові

Перегляди: 260

У травні команда експертів від М.М. Кулеби (уповноважений Президента України з прав дітей) відвідала Денний Центр у м. Львів, щоб подивитись формат діяльності цього ДЦ для розробки методології Денних Центрів. Протягом 2-х днів вони проводили фокус-групи, спілкуючись з дітьми, їх батьками та лідерами ДЦ. В розмові вони спитали батьків про їх мрії, на що останні відповіли, що хотіли щоб і для них теж був батьківський  центр, де б вони могли навчатися виховувати дітей, здобувати  певні навички, приймати участь в тренінгах.  Команда ДЦ порадившись зі служителями церкви, вирішили 7-го липня, після богослужіння, провести перше заняття батьківського клубу, де вони на підставі Божого Слова будуть відповідати на  їхні запитання і мати тісніше спілкування в сімейному батьківському колі.

Фокус групи, проведені командою фахівців були дуже корисні і для самих підлітків. Підлітки відповідали на запитання, ділилися враженнями  від ДЦ, розповідали про свої мрії, давали пропозиції про ідеальний ДЦ. Їм дуже подобалися тренінги по лідерству і бізнесу, які для них проводили лідери ДЦ протягом року. Деякі діти тепер мріють стати лідерами. 

Денний Центр дякує усім партнерам, які підтримують це служіння. Долучайтесь і ви до партнерства та моліться за батьківський центр.