Випускний в Денному Центрі "Щасливий День"

Перегляди: 255

Нещодавно Денний Центр «Щасливий День» у м. Ковель святкував закінчення навчального року. Мета свята -  благословити дітей на літо і подарувати ще один щасливий день. З допомогою 11 лідерів, які були задіяні в підготовці і з Божим благословінням, свято вдалося. Близько 45 дітей, які були присутні, отримали море позитивних емоцій.

У програмі були ігри, конкурси, батут, настільний футбол, також смачний обід. Випускники отримали подяки за активну участь в житті ДЦ, також в подарунок отримали кепку з логотипом ДЦ та Біблію. Приємно було чути, як вони ділилися своїми враженнями про лідерів, про те, що їм найбільше сподобалося та запам’яталося за цей час. Для них лунали побажання та  молитва благословіння на літо та подальше життя. Після заключної програми дітей чекав солодкий стіл, розваги та особливий гість із безкоштовною солодкою ватою. Всі щасливі та задоволені пішли додому з надією побачитися в таборах, які розпочнуться  вже зовсім скоро.

Денний Центр дякує партнерам за фінансову та молитовну підтримку. Моліться й надалі про служіння ДЦ, особливо за підлітків, перед якими відкривається доросле життя.