"Бо мене тут люблять" - відповідь на питання про те, чому діти відвідують Денний Центр.

Перегляди: 307

Нещодавно Денний Центр "Перспектива є" у м. Львів святкував свій день народження - третю річницю. Команда брала інтерв’ю у дітей, які відвідують ДЦ. Діти відповідали на запитання "чому вони ходять на зустрічі денного центру і чим подобається їм ДЦ?". Приємно було чути, що 16-річний хлопець Микола сказав: "Бо мене тут люблять". Діти говорили про приємну атмосферу, нові знання про Бога, молитву. 

Організатори запросили також дітей, які колись відвідували денний центр. Загалом близько 25 чоловік прийшли на зустріч. Одна мама хлопчика принесла цілий кульок взуття, яке потім лідери роздали дітям.

Через те що дітей приходить багато, команда ДЦ створила дві групи. Зі старшими підлітками вони піднімають теми про гарне ставлення і повагу до батьків. А з меншими проводять заняття на тему створення Богом світу. 

Слава Богу, що дітям цікаво приходити на ці зустрічі, адже тут вони зустрічають прийняття, любов і турботу, яку, нажаль, не завжди отримують у себе дома. Моліться, будь ласка, за команду, за те, щоб діти регулярно приходили на ДЦ і їх мами приходили на жіночі спілкування, щоб зміни були явні у всієї родини. Підтримуйте діяльність Денних Центрів.