Ярмарок, який заохочує дітей до доброї поведінки

Перегляди: 187

Нещодавно Денний Центр "Дім друзів" у м. Понінка організував ярмарок, який лідери ДЦ влаштовують діткам двічі на рік. Протягом того, як діти відвідують ДЦ, організатори нагороджують дітей балами за відвідування, хорошу поведінку, добрі справи, вивчення біблійних текстів. Цим вони заохочують дітей до добрих змін і підтримки дисципліни. А на ярмарку відповідно до набраних балів, вони вибирають собі подарунки. 

Першими на ярмарок заходять ті, у кого найбільше балів і так по черзі. Діти задоволені, бо саме цим керівники ДЦ доносять істину: "Бог добрий, тому що подарунки отримують всі, навіть ті у кого майже немає балів та Бог справедливий, тому що кращу винагороду отримують ті, хто краще старався". Всі дітки задоволені подарунками і справедливістю їх отримання. Для них це завжди справжнє свято. 

Лідери вдячні Господу за можливість служити діткам з кризових сімей, проводити для них денний центр "Дім друзів", який гріє теплом щирої любові й турботи ось уже четвертий рік. Зустрічі ДЦ завжди проходять весело і по-родинному затишно зі смачним обідом, запальними іграми та цікавим уроком. Денний Центр має чудову команду, за яку вдячні Господу. Ця команда - як один механізм, де кожна деталь доповнює одна одну і ретельно виконує свою роботу. Хтось старанно готує біблійні уроки, хтось завзято займається іграми, хтось з любов'ю готує смачну їжу, а хтось напружує мізки, допомагаючи дітям з шкільними уроками. Але разом вони виконують Божу справу. Моліться та підтримуйте служіння Денного Центру у Понінці а також сотню інших ДЦ по всій Україні, які служать тисячам дітей.