6 річниця Денного Центру у Львові

Перегляди: 286

5 лютого відбулась чудова подія в Денному Центрі «Оптиміст» м. Львів. Вони святкували 6 років з Дня народження свого Денного Центра. На зустріч прийшли діти та їх батьки, також прийшли нові діти які почули про святкову зустріч, приїхали гості з інших денних центрів - загалом було близько 100 чоловік.

Команда Денного Центру складається з молодих людей, які раніше самі відвідували зустрічі Денного Центру а тепер вони є помічниками та лідерами. Отож ці молоді лідери були ведучими цього свята та проводили багато цікавих конкурсів. Переглядали фото та відео, які зроблені були 5 років тому, діти себе взнавали, які вони були ще маленькими, це придавало веселу атмосферу та усмішки на їх обличчі. Також лунало багато привітань та від гостей. Діти показували свої таланти. Пастор церкви виголосив слово про важливість «будувати свій дім на камені», і це спонукало дітей вибирати правильну основу, на якій будувати своє життя.

Координатор Денних Центрів в МДХ Людмила Кашуба також привітала команду Денного Центру та подякувала за працю, яку вони звершують. На закінчення зустрічі усі спільно молились і просили Бога допомогти в цій діяльності в майбутньому.

Денний Центр «Оптиміст» є один із показових Денних Центрів. За роки свого існування 165 дітей відвідали зустрічі і були учасниками ДЦ, більше 50 дітей покаялись, Слава за це Господу! Моліться і на далі за це служіння, яке несе благу звістку дітям та їх сім’ям.