95 служителів навчались на Школі Лідерства МДХ в Одесі

Перегляди: 54

"Коли ми працюємо, ми працюємо, коли ми молимось, Бог працює." - до такого висновку прийшли учасники Школи Лідерства Південного регіону України, яка проходила в Одесі 26 січня 2019 року, роздумуючи над семінаром «Як моляться лідери» у викладі Веніаміна Унгуряна - лідера молоді церкви, яка гостинно приймала в своїх стінах цей захід. Дійсно, від молитовного життя лідера, від повної залежності від Господа залежить ефективність служіння. 

"Коли ми в лідерському служінні ставимо правильні пріоритети, присвячуємо час для наставництва, виховання нових лідерів, тоді наше служіння має розвиток і вплив не тільки на наше, але й на наступне покоління служителів." На ці важливі принципи наголошував викладач семінару «Як виховати лідера» Андрій Талько - координатор навчання лідерів МДХ-Україна.

Своїм досвідом служіння та принципами біблійного лідерства ділилися також служителі: керівник молоді Одеської області Роман Калашніков викладаючи тему «Життя, яке тобі приготоване»; молодіжний керівник Південного регіону України Олег Дурбала, викладаючи тему «Як відкрити свої духовні дари»; Іван Золін виклав тему «Як перемагати перешкоди в служінні»; викладач Одеської Богословської Семінарії Андрій Свистун виклав тему «Різні стилі лідерства». 

Учасниками школи лідерства були 95 служителів із церков Миколаївщини та Одещини. Це був чудовий час навчання, аналізу служіння, нових викликів в служінні людям та Господу.

Приєднуйтесь до молитви за посвячених молодіжних лідерів в церквах України та підтримки розвитку Школи Лідерства. 

Відгуки учасників: 

"Кожен семінар слухав з великою увагою і цікавістю. Було багато корисних настанов і думок, наприклад: Ознака зрілості людини - здатність об'єктивно оцінити самого себе. Молитва - відображення духовного рівня.  Молитва - не привід похизуватись красномовством, лише відверта молитва, від серця приємна Богу." (Михайло)

 

"Вирішив дома після конференції пройти уроки заново, і відповідаючи на питання. Коли проходив, то посміхався, сміявся і радів, від того, наскільки Бог дивовижний, Всезнаючий. Він промовляв до мене про дари, про мету життя. (Володимир)

"Я прийняв рішення завжди і багато молитись, а також бути більш активним в служінні." (Віталій, м. Одеса)

"Я прийняла рішення горіти для Христа, запалювати інших." (Світлана, м. Одеса)

На цій школі я отримав натхнення і підбадьорення і настанови для служіння. Я прийняв рішення відновити роботу малої біблійної групи, змінити свої відносини до лідерства. (Володимир, Одеська обл.)

"Це найкраща на сьогодні школа для лідерів: просто, доступно, глибоко і актуально. Я прийняв для себе рішення: більше довіряти Богу, серйозніше ставитись до служіння." (Олег, м. Южне)