Діяльність Денного Центру “Оптиміст” у м. Львів

Перегляди: 78

Служіння ДЦ у Львові зростає. В діяльності ДЦ зараз задіяні 18 працівників з церкви та спеціалістів з інших церков на деякі майстер-класи: радіотехніку, медицину, автомобільний. ДЦ провів також три майстер-класи від косметичних фірм - Мері Кей та приватної манікюрниці, де дівчаток вчили основам догляду за обличчям та тілом. Для підвищення цікавості до шкільного навчання лідери організували для дітей екскурсію «Зоопарк під мікроскопом», де діти роздивлялись будову комашок, кристаликів солі, своєї волосини, нігтів, тощо… 

Великий акцент ДЦ робить на Біблійні уроки. Лідери формують уроки по тематиці згідно потреб і запитань дітей, висвітлюючи з біблійної точки зору цінність людини в очах Бога. 

Команда ДЦ радіє, що змогла у складі 9 лідерів приїхати на Всеукраїнський Форум служителів Денних Центрів, організований МДХ 7-8-го грудня в м. Ірпінь, де кожен багато чому навчився. Завдяки отриманому від МДХ і спонсорів меду для дітей з ДЦ, тепер кожен раз діти п’ють чай з медом, а також  пекли з нього медівники та інші страви до святкування Нового Року на ДЦ.

До речі, ця подія новорічного святкування з підлітками на ДЦ залишилась яскравою і радісною в їхній пам’яті. Особливим був на святі час для мрій. Лідер ДЦ Тетяна знайшла мрії, які діти писали 5 років назад. Зараз уже більшість з них - лідери і помічники цього ДЦ. Вони разом дякували Богові, що Він здійснює мрії тих, хто довіряє Йому. А потім на великих сніжинках писали нові мрії і запечатали банку на нових 5 років…

Команда щиро вдячна усім, хто підтримує діяльність ДЦ. 

Залучайтесь до партнерства та будьте частиною цього неймовірно важливого служіння, яке змінює долі дітей категорії ризику.