Розвиток коучінгу серед молодіжних християнських лідерів

Перегляди: 118

МДХ — Україна вже другий рік поспіль активно розвиває коучінг, як інструмент для розвитку молодіжних лідерів. За підтримки CoachNet, МДХ-Україна разом з Майком Манною (Глобальний тренер в МДХ Міжнародний), організували у січні 2 тренінги по коучінгу: 1го і 2го рівнів. Тепер 8 сертифікованих коучів зможуть професійно надавати допомогу лідерам різних християнських служінь.

Перший тренінг відбувся 11-12 січня у Ірпіні і зібрав 17 учасників з різних міст України від Львівської до Полтавської областей. Два дні поспіль ці учасники вчилися першому рівню практики коучінгу. Вони дізналися про те, що є власне коучінгом, яку користь він надає людям і як ефективно його застосовувати, щоб допомагати іншим у їхньому рості. Тренінг включав у себе багато практичних навичок, отож прямо на місці учасники вже пробували застосовувати почуті знання. Цей тренінг неабияк спонукав учасників прийняти рішення практикувати цей інструмент і майже усі погодились практикувати, а половина з них навіть вирішили в майбутньому вчитися на 2 рівні, щоб отримати сертифікат і бути професійним коучем. 

Другий тренінг відбувся 18-19 січня у стінах Київської Богословської Семінарії і був направлений на навчання уже тих людей, які раніше проходили 1 рівень і вирішили розвиватися у цьому далі. Тренінг називався “Вдосконалення майстерності у коучінгу”. 8 учасників впродовж двох днів вчилися у Майка Манни цій майстерності. Для того, щоб потрапити на цей тренінг, учасники повинні були вже практикувати навички, якими оволоділи на 1 рівні, виконати певні завдання і бути оціненими людьми, яким допомагали через коучінг, а також їх тренерами. Усі учасники гарно справились з цим і після тренінгу отримали сертифікати від МДХ Міжнародного офісу та організації CoachNet. Отож, МДХ-Україна радіє, що кількість професійних коучів у християнській сфері також росте і це вплине на розвиток молодіжних лідерів і їх служінь.