Школа лідерства в м. Суми

Перегляди: 330

17 лютого пройшла 3 Школа лідерства центрального регіону України в місті Суми. Ця школа зібрала 58 учасників, 22 з яких прийняли рішення передати пройдений матеріал ще 98 учасникам в своїх помісних церквах. 

Спікерами школи були Сергій Березовський з Вінничини, Олексій Кравець з Чернігівщини, Андрій Талько з Житомирщини, Михайло Целуйко з Полтавщини, Олександр Гунько та Михайло Пімоненко з Сумщини. Головна думка всієї школи - відношення. Біблійне лідерство починається з відношення. Важливо будувати відносини з Богом та людьми. Важливо мати вірне відношення до служіння, до обставин, до конфліктів. Що робити, коли лідером бути не просто, як служити людям і будувати відносини з ними на прикладі життя і служіння Ісуса Христа? Всі ці теми не залишили байдужими нікого. Досвід служіння викладачів, приклади із життя та служіння, ілюстрації збагатили пройдений матеріал і зробили його більш доступнішим і зрозумілим. Це був чудовий час спілкування, час прийняття важливих рішень!

Відгуки учасників школи лідерства:

"Я вже не вперше на школі лідерства і кожного разу беру для себе щось корисне, тому я вважаю що це викладання варте найвищої оцінки." (Владислав, Чернігівська обл.)

"Я прийняла рішення змінити свій підхід у викладанні в недільній школі (бути не оратором, а комунікатором), орієнтуватися на дітей і їхні потреби, а не на себе." (Єлизавета, м. Чернігів)

"Я багато раніше відвідував лідерських заходів, але це було без Христа, на цій школі для мене відкрилась інша духовна сторона лідерського служіння." (Дмитро, м. Суми)

"Я прийняла для себе головне рішення, воно стосується моєї сім’ї, я зрозуміла, як треба поводитись, як вирішувати прості та складні конфлікти, а саме головне, що робити, щоб уникнути конфліктів." (Ліна, м. Суми)