Річниця підліткового клубу СКЕЛЯ в Добропіллі

Перегляди: 215

20 січня підлітковий клуб "Скеля", міста Добропілля відсвяткував свою річницю. Зустріч під назвою "Підбиваючи підсумки" пройшла весело та змістовно, з користю для розуму та душі. 

25 молодих людей відвідали зустріч клубу і почули Добру Звістку нашого Господа. За рік праці клубу про Ісуса Христа дізналось до 60 молодих людей. Команда в кількості 6 людей, з посвятою працюють та не знижують темп, але навпаки, ставлять цілі та великі виклики. Навіть, не дивлячись на те, що місто Добропілля знаходиться біля 80 км від лінії проведення бойових дій, вони залишаються посвяченими та вірними служителями. Бажання команди - організувати підліткову конференцію, літній табір, а також кілька соціальних проектів.

Лідер клубу "Скеля", Ярослав Бондар, є посвяченим лідером та служителем. Для підняття власної ефективності та ефективності команди навчається в Одеській Богословській Семінарії.

МДХ вітає молоду але ефективну команду з днем народження клубу, і бажає не збавляти темп. Хай вогонь Духа Святого запалює ще більше їхні серця для служіння молодим людям, зростати в пізнанні та в любові до Господа! 

Моліться про всі клуби програми "Скеля" та спасіння підлітків, які відвідують ці клуби.