Діти з Денного Центру на Хмельниччині вперше відвідали льодовий каток

Перегляди: 517

24 лютого, одна із зустрічей Денного Центру с. Водички, відбулася на льодовому катку м. Хмельницького. Лідери організували чудовий відпочинок для дітей, які відвідують ДЦ.

В подорож відправилось п'ятнадцять діток. Команда та помісна церква вирішили зробити для дітей нагороду за те, що вони старанно відвідують зустрічі, відсвяткувати "Свято Іменинників» і тим самим здружитися з дітками ще краще. У команди звісно були переживання, так як діти ніколи не каталися, і тут ДЦ вперше їх везе в таку подорож. Але Господь все влаштував, знайшлись волонтери, які гарно каталися на ковзанках, і які допомагали дітям вчитись кататись.

Діти отримали масу задоволення: дівчинка Влада сказала, що це був найкращий каток, на якому вона каталась; а мама хлопчика Данилка розповідала нам, що він три дні вдома був під такими враженнями, що постійно говорив тільки про поїздку та каток. Господь охороняв всіх та благословив всю поїздку.

Дякуємо Богу за можливість служити дітям! Слава Йому!

Просимо надалі молитися за служіння ДЦ с. Водички, особливо, щоб були ресурси, щоб влаштувати приміщення, придатне до занять, щоб були необхідні умови, де б могли збиратись діти.