Стафф конференція на рідній для МДХ землі

Перегляди: 500

Традиційно МДХ-Україна проводить двічі на рік конференцію для своїх працівників. Цього разу початок робочого сезону відбувся 4-5 вересня в Хмельницькому, особливому для МДХ місті. Адже саме тут розпочинались перші кроки служіння в далеких дев’яностих.

Початок конференції відзначився чудовим часом спілкування та відвідуванням замку в м. Меджибіж. Такі спільні заходи завжди об’єднують команду, тому МДХ практикує різноманітні спільні виїзди кудись.

А ввечері, незважаючи на прохолодну погоду, усі прогулялися Хмельницьким та згадали історію заснування МДХ. Директор Олександр Дубінін розповів команді про перший офіс у Хмельницькому, про перший молодіжний клуб, який проводився в Будинку Культури, про перші навчальні тренінги в церквах. Андрій Талько, координатор по лідерству, нагадав про конференції для лідерів клубів, які проводився в обласній бібліотеці. На той час Андрій  координував ці клуби. Отож в завершення дня команда помолилася за служіння в Хмельницькому та за координаторів, які там живуть — Людмилу та Тетяну.

Наступний день був присвячений різноманітним робочим питанням, та навчанню. Зранку Віталій Басенко (керівник молоді церков ЄХБ Хмельницької обл) поділися Словом Божим для натхнення команди. Це велика честь для МДХ, адже Віталій в свій час також працював в організації і зараз є авторитетним лідером. Також усі координатори в цей день мали нагоду навчатися від Галини Королевської  майстерності публікування інформації про служіння.


А щодо планів на майбутнє, то МДХ приділила особливий час, щоб узгодити та молитися про усі заходи осені. А їх вдосталь: це і Школи Лідерства, і навчальні тренінги для Денних Центрів і велика конференція для підліткових служителів в грудні та багато ін. Моліться й ви з нами про ці плани, щоб реалізація їх сприяла якомога більшому спасінню молоді.

В завершення стафф-конференції, Василь Гуминюк з Ради Опікунів благословив команду на новий сезон.

Слідкуйте за анонсами на сайті МДХ та приєднуйтесь до заходів, щоб разом в єдності служити Господеві.

ФОТО З КОНФЕРЕНЦІЇ