18 підлітків прийняли Господа в таборі Light up

Перегляди: 596

Як одна мить, пролетів молодіжний табір LIGHT UP CAMP 2017, організованний одноіменним молодіжним клубом в Чернівцях. Шість місяців важкої та наполегливої підготовки та 8 насичених днів програми, яку ніколи не забудуть молоді люди. 

Табір проходив в містечку Вижниця, в Карпатах на березі річки Черемош. В таборі відпочивало сорок одна молода людина, життя яких після перебування в таборі абсолютно змінилося. Насичені спілкуванням дні та активна програма сприяли дружнім стосункам між учасниками.
Для всіх стало несподіванкою коли в табір приїхали гості з м. Кропивницький - лідер клубу "Нова хвиля" Ярослав Мудрий і частина команди. Вони теж зробили свій внесок в програму табору.
Основна ціль команди табору "light up" - донести Добру Новину Ісуса Христа молодим людям. Ціль була поставлена чітко та досягнута у всіх напрямках програми. П'ятий день проходив під темою "Ціна свободи", і на вечірній зустрічі, коли звучало Слово про ціну нашої свободи, було запропоновано молодим людям попросити Того, Хто заплатив цю ціну увійти в їхнє життя. Того вечора небеса раділи за вісімнадцять молодих людей, які зробили цей крок.
Та по приїзду додому дехто вже відчув тиск рідних, через прийняте рішення слідувати за Ісусом Христом, тому моліться про них.
Коли настав час їхати додому, було багато сліз та небажання прощатися.
Після приїзду додому, в той же вечір стартувала післятабірна робота.
Тепер перед командою організаторів задача - допомогти рости в Господі молодим людям, які прийняли Христа та дізнатися про свої духовні дари і приєднатися до служіння.
Моліться про розвиток служінь клубів та таборів, моліться про проведення інших таборів протягом цього літа.