Денний центр допомагає малозабезпеченим сім'ям під час карантину

Перегляди: 144

Як тільки був оголошений карантин, ДЦ в м. Мирноград відразу ж організував допомогу продуктовими наборами для багатодітних сімей, і сімей в СЖО. Ця допомога дуже актуальна в цей нелегкий час. Батьки тих дітей, які відвідують денний центр були дуже вдячні за це.

Read more

Десять принципів біблійного лідерства

Перегляди: 112

"10 принципів біблійного лідерства" - з такою темою відбулась чергова Школа Командного Служіння Донецької області, яку організувала МДХ 14 березня у Покровську. Ця тема, яку викладав спікер МДХ Андрій Талько, показала важливість кожному учаснику зростати і розвиватись в лідерстві, служити в команді, брати на себе відповідальність за служіння та побудову здорових відносин між людьми.

Read more

Денний центр в Мирнограді активно служить дітям з сімей СЖО

Перегляди: 170

ДЦ в м. Мирноград не так давно відкрився, але успішно розвивається, служачи приблизно 15-17 дітям групи ризику. Дітям настільки подобаються зустрічі, що вони раніше приходять і не хочуть йти по закінченню, адже в центрі про них піклуються, допомагають з уроками, роблять творчі поробки, вчать добру.

Read more

Денні Центри Житомирщини дізналися про секрет успіху в служінні

Перегляди: 204

"Секрет Успіху" - з такою темою відбулася 9 березня конференція для працівників Денних Центрів Житомирської області Чуднівського регіону в с. Печанівка, на якій були присутні представники 13 дц, а саме 48 чол. Основний заклик розкрив пастор помісної церкви Харчук Максим. На біблійній основі, взятій з Писання Ів 15:5 пастор вказав, що секрет успіху і плідності - в перебуванні в Христі. 

Read more

МДХ навчає молодіжних служителів Донецької області командній роботі

Перегляди: 213

15 лютого 2020 року у м. Краматорськ "Молодь для Христа" організувала тренінг для служителів церков Донецької області по проекту "школи командного служіння". Координатор лідерства в МДХ Андрій Талько виклав тему «Розвиток особистості в командній роботі», що показала важливість лідеру знаходити підхід до кожного члена команди, допомагаючи йому зростати і розвивати сильні сторони характеру.

Read more