Центр батьківства - нова сфера служіння, яку відкриває Денний Центр у Львові

Перегляди: 68

У травні команда експертів від М.М. Кулеби (уповноважений Президента України з прав дітей) відвідала Денний Центр у м. Львів, щоб подивитись формат діяльності цього ДЦ для розробки методології Денних Центрів. Протягом 2-х днів вони проводили фокус-групи, спілкуючись з дітьми, їх батьками та лідерами ДЦ. В розмові вони спитали батьків про їх мрії, на що останні відповіли, що хотіли щоб і для них теж був батьківський  центр, де б вони могли навчатися виховувати дітей, здобувати  певні навички, приймати участь в тренінгах.  Команда ДЦ порадившись зі служителями церкви, вирішили 7-го липня, після богослужіння, провести перше заняття батьківського клубу, де вони на підставі Божого Слова будуть відповідати на  їхні запитання і мати тісніше спілкування в сімейному батьківському колі.

Read more
Денний Центр Назарет святкує 3 річницю. МДХ
Денний Центр Назарет святкує 3 річницю. МДХ

3 річниця діяльності Денного центру в м. Івано-Франківськ

Перегляди: 45

Нещодавно Денний Центр святкував свій офіційний третій день народження. У святі взяли участь 35 дітей. Лідери підготували великий святковий торт, а наставник–психолог провела для дітей цікаві ігри та конкурси. Усі діти та працівники ДЦ отримали подарунки до дня народження – чудові чашки з логотипом.

Read more
МДХ Денний центр Діамант
МДХ Денний центр Діамант

Денний Центр "Діамант" круглий рік без пауз служить дітям групи ризику

Перегляди: 70

В той час, як більшість Денних Центрів Житомирської області йдуть на літні канікули, ДЦ "Діамант", що у м. Новоград-Волинський працює ще потужніше, ніж в період навчального року. Відповідальна за ДЦ Олена пояснює це так: "Ми живемо в місті, під час канікул у підлітків більше вільного часу і іноді вони не знають де себе подіти. Тому ми робимо більше зустрічей. Проводимо час на природі, граємо в ігри, спілкуємось. Неформальна обстановка дає можливість спілкуватись краще".

Read more

Майстер-клас по кулінарії для дітей з сімей СЖО

Перегляди: 87

Особливу зустріч організував Денний Центр для дітей групи ризику в м. Дружковка - майстер-клас з кулінарії. Всім дуже сподобалося готувати і відчути себе шеф-кухарем. Організатори хотіли навчити дітей готувати і заохотити їх інтерес до приготування їжі.

Read more

Випускний в Денному Центрі "Щасливий День"

Перегляди: 62

Нещодавно Денний Центр «Щасливий День» у м. Ковель святкував закінчення навчального року. Мета свята -  благословити дітей на літо і подарувати ще один щасливий день. З допомогою 11 лідерів, які були задіяні в підготовці і з Божим благословінням, свято вдалося. Близько 45 дітей, які були присутні, отримали море позитивних емоцій.

Read more