МДХ навчає молодіжних служителів Донецької області командній роботі

Перегляди: 57

15 лютого 2020 року у м. Краматорськ "Молодь для Христа" організувала тренінг для служителів церков Донецької області по проекту "школи командного служіння". Координатор лідерства в МДХ Андрій Талько виклав тему «Розвиток особистості в командній роботі», що показала важливість лідеру знаходити підхід до кожного члена команди, допомагаючи йому зростати і розвивати сильні сторони характеру.

Read more

Денний Центр у Львові вже 7 років служить дітям з кризових родин

Перегляди: 85

7 лютого Денний Центр «Оптиміст», який у м. Львів допомагає дітям з сімей СЖО, відсвяткував свою 7 річницю. Протягом семи років цей ДЦ регулярно служить близько 80 дітям, піклуючись про їх повноцінний розвиток. На святкову зустріч прийшли 120 дітей і батьків, біля 20 батьків прийшли перший раз та познайомились з діяльністю ДЦ. Команда організаторів приготувала для дітей багато конкурсів, святкових подарунків, веселих пісень. Кожен присутній отримав святковий подарунок – іменний конверт з фотографією ДЦ та шоколад. 

Read more

Історія Різдва для вихованців інтернату с. Кмитів

Перегляди: 64

27 січня 2020 р Бог дав для Денного Центру чудову можливість провести святкову програму для 75 дітей і підлітків в спеціалізованій школі-інтернат в с. Кмитів. В залі спостерігалась чудова атмосфера - діти настільки із захопленням грали в звичайні ігри, з цікавістю спостерігали за всім, що відбувається. А команда, яка приїхала, намагалась подарувати як найбільше радості, посмішок, добрих слів.

Read more

Денний Центр організував зимовий табір для дітей з сімей СЖО

Перегляди: 150

Під час зимових канікул денний центр "Happy Home" (м. Луцьк) організував зимовий табір для 29 дітей з кризових родин. Цей табір слугував чудовою можливістю для дітей корисно провести час, дізнатися більше про любов Божу до них і розкрити їх чудові таланти. В результаті - всі учасники цього проекту прийняли рішення слідувати за Ісусом та повірили в силу Бога, Який владний робити чуда не лише з історії, а й у їхньому особистому житті.

Read more

Денний Центр здійснює мрії дітей

Перегляди: 97

11-го січня 2020 року Денний Центр "Happy home", що у м. Луцьк здійснив мрію трьох учасників ДЦ, одна з яких є помічником. На початку року лідери дізналися, що дівчата ніколи не були у аквапарку, а одна дівчинка взагалі не виїжджала за територію Луцька і мріяла просто побувати в новому місті. Тому, зібравши частину фінансів, лідери вирішили організувати сюрприз для дівчаток - завезти їх у Львів в аквапарк! Дівчата були переповнені радісних емоцій! "Ми розуміємо, що ніколи не потрапили б сюди, якби Бог не привів нас на ДЦ, тому ми дуже вдячні Йому і вам, за те, що ми вам не байдужі" - сказала одна з дівчат.

Read more