Діти з Денного Центру м Костянтинівка показали свої таланти на фестивалі музики і творчості

Перегляди: 17

Щороку в Донецькій області проводиться для дітей і підлітків Регіональний Християнський фестиваль музики і творчості. І в цей раз в ньому взяли участь діти з Денного Центру м Костянтинівка. Всього на фестиваль приїхали близько 150 учасників з 6 міст. Діти приїжджають, щоб в піснях, віршах, сценках, на музичних інструментах прославити Господа. Деякі діти привозили з собою малюнки, вироби, через які вони теж розкривали тему фестивалю «Плоди віри». Для дітей Денного центру це було перша участь у фестивалі, вони співали пісні, готували малюнок і вірш. В кінці діти отримували призи та подарунки.

Дітям з ДЦ поїздка дуже сподобалася, з'явилися нові друзі з інших міст, але найголовніше - вони прославляли Господа разом! Моліться і підтримуйте служіння денних Центрів для дітей групи ризику.

МДХ провела другу сесію Школи Командного Служіння Донецької області

Перегляди: 33

9 листопада 2019 року у м. Маріуполь відбулась друга Школа Командного Служіння Донецької області, яку організовує "Молодь для Христа". На цю подію приїхали 48 учасників - команди молодіжного та підліткових служінь церков Донецької області. Вони навчались практичному служінню і лідерським навичкам.

Read more

Солодка радість для дітей з Денного Центру

Перегляди: 79

Звичайно, діти люблять солодощі. Тому Денний Центр в м. Костянтинівка шукав можливості принести радість дітям з сімей СЖО, які відвідують ДЦ. Лідери ДЦ дізналися про можливості екскурсії для дітей на кондитерську фабрику і зустрілися з директором місцевої філії. Але, виявилось, що на таку екскурсію потрібен дозвіл з Києва, головного офісу. Мрія служителів ДЦ зробити дітей щасливими мотивувала їх не зупинятися, тому вони написали лист до Києва, стали молитися і чекати. І Господь відповів на цю молитву - вони отримали дозвіл і організували екскурсію. Всіх дуже добре зустріли, одягли в спецодяг і показали повністю процес виробництва цукерок, від заготовки до упаковки, провели дегустацію, а також дали з собою коробки печива. Діти дуже були раді, їм надовго запам'ятається ця екскурсія, як Господь дивовижним чином відповів на молитви Денного Центру.

Денний Центр допомагає дітям опанувати навички майбутньої професії

Перегляди: 135

Денний Центр "Доброчинність" в м. Покровськ почав курси програмування і комп'ютерної грамотності для дітей, які відвідують ДЦ. Заняття проходять два рази на тиждень, які проводить волонтер ДЦ, що закінчив школу програмування в Ізраїлі. На курсах діти вчаться користуватися комп'ютером, створювати сайти, писати програми.

Read more

У Мирнограді відкрився новий Денний Центр для дітей з сімей СЖО

Перегляди: 33

У вересні почав свою діяльність новий Денний центр в м. Мирноград. 10-20 дітей приходять на зустрічі 2 рази в тиждень. По вівторках діти збираються, щоб пограти в цікаві ігри і змайструвати якусь цікаву саморобку, обов'язково поговорити на якусь важливу тему (як вести себе один з одним, повага до батьків, повага до оточуючих). По четвергах проходять дуже цікаві заняття в англійському та математичному клубах.

Read more