Денний Центр здійснює мрії дітей

Перегляди: 35

11-го січня 2020 року Денний Центр "Happy home", що у м. Луцьк здійснив мрію трьох учасників ДЦ, одна з яких є помічником. На початку року лідери дізналися, що дівчата ніколи не були у аквапарку, а одна дівчинка взагалі не виїжджала за територію Луцька і мріяла просто побувати в новому місті. Тому, зібравши частину фінансів, лідери вирішили організувати сюрприз для дівчаток - завезти їх у Львів в аквапарк! Дівчата були переповнені радісних емоцій! "Ми розуміємо, що ніколи не потрапили б сюди, якби Бог не привів нас на ДЦ, тому ми дуже вдячні Йому і вам, за те, що ми вам не байдужі" - сказала одна з дівчат.

Read more

Різдвяні театральні постанови від дітей з Денного Центру

Перегляди: 49

Діти з денного центру “Оптиміст” у м. Львів прийняли участь у театральній виставі, яку вони показали в багатьох місцях Львова: у школі, в реабцентрі для дітей з ДЦП, та ін. Всі 10 акторів — вихованці з Денного Центру, діти з сімей СЖО.

Read more

Свято дня народження для дітей з сімей СЖО

Перегляди: 227

Країна дитинства - це країна мрій, сподівань, надії, безтурботності й безкінечного свята. Проте багато дітей не мають такого щасливого дитинства. Тому Денний Центр "Повнота", який проводить зустрічі для дітей з сімей СЖО, організували для учасників ДЦ свято дня народження! Безліч кульок, солодощів, подарунків, ігор, конкурсів та, звісно ж, найцінніші істини буття- все це зміг отримати кожен іменинник осені.

Read more

Денний Центр організував для дітей можливість вперше в їх житті піднятися в гори і насолодитися красою Божого творіння.

Перегляди: 198

Восени наставники Денного Центру "Назарет" організували для дітей, які відвідують ДЦ одноденну екскурсію до осінніх Карпат. В поїздці взяло участь 32 діток. Бог благословив цей день чудовою сонячною погодою і діти змогли сповна насолодитися красою неймовірних гір. Крім того, діти цілий день перебували серед гірського повітря, тим самим трішки оздоровились. 

Read more

Конференція лідерів Денних Центрів Житомирської обл

Перегляди: 93

7 грудня відбулася конференція лідерів ДЦ Житомирської області, Чуднівського регіону. Зустріч відвідали представники з 13 центрів, а саме 32 чол. Учасники ділилися своїми враженнями про Всеукраїнський форум, який був організований МДХ 29-30 листопада, і спонукали інших лідерів у наступному році запланувати участь у такому форумі. Також лідери ділилися своїми молитовними потребами та планами на наступний рік. 

Read more