Як діти шукали ключі від Денного Центру

Перегляди: 118

Денний Центр у м. Хмельницький розробив цікавий квест для відкриття нового сезону зустрічей. Щоб попасти у приміщення, де відбувалось відкриття ДЦ, дітям потрібно було пройти цілий квест по вказаній території і отримати "ключі" від ДЦ. Було радісно бачити як вони з ентузіазмом це робили і щиро переживали щоб отримати вхід до ДЦ.

Read more

Доньки Царя у Черняхові

Перегляди: 58

Денний Центр, що у м. Черняхів (Житомирська обл.) успішно почав проeкт для дівчат-підлітків "Доньки Царя". Цe зустрічі, на яких команда лідерів намагається всeбічно розвивати, навчати, допомагати дівчаткам в нeлeгкий підлітковий пeріод. 

Read more

Школа Лідерства на Донеччині

Перегляди: 39

Команда -  ключ до успіху, це лише одна із шести важливих тем по лідерству, яку розглядали і вивчали лідери молодіжного та підліткового служіння Донецької області 6 жовтня 2018 року в м. Краматорськ. На школу з’їхались 25 лідерів з різних церков області. 

Read more

Денні центри Хмельниччини приступили до нового сезону

Перегляди: 15

29 вересня 2018 року "Молодь для Христа" провела лідерську зустріч в новому навчальному сезоні для лідерів Денних Центрів Хмельницької області.  Більше двадцяти учасників зібралися у м. Хмельницькому, щоб підбадьоритися до нових досягнень та вирішити питання служіння організаційного характеру.

Read more

Денний Центр в Тернополі організував зустріч для батьків дітей з ДЦ

Перегляди: 64

Кожного місяця Денний Центр м. Тернопіль проводить зустрічі для батьків, діти яких відвідують денний центр. Перша зустріч цього сезону пройшла 28 вересня. На ній  було присутні 10 сімей. Батьки ділились як пройшло літо у них і дітей, що діти засумували за денним центром і з нетерпінням чекали вересня, щоб почати ходити на зустрічі.

Read more