Діти з Красилівського Денного Центру святкували День подяки

Перегляди: 56

Нещодавно в помісній церкві м. Красилів відбулося свято Подяки, на якому діти з їхнього Денного Центру приймали активну участь. Вони показували театральну постановку, співали пісні, розказували вірші. Особливою радістю стало те, що на свято прийшли їхні батьки і з задоволенням спостерігали, як їхні діти розвиваються духовно і зростають у своїх здібностях.

Read more

Школа лідерства для південних областей України

Перегляди: 4

Початок зими лідери південного регіону України зустріли в чудовій атмосфері навчання, адже саме в цей час проходила чергова 2 школа лідерства. На базі Таврійського Християнського Інституту зібралось понад 40 учасників.

Read more

Діти з Денного центру Летичева посіли 2 місце з біблійного брейн-рингу

Перегляди: 91

Великим благословінням для Денного Центру м. Летичів став духовний ріст дітей, адже вони старанно вивчали Слово Боже, щоб прийняти участь в брейн-рингу на знання біблії.

Read more

Діти з Денного центру в Новоград-Волинському прагнуть мати свою власну Біблію

Перегляди: 93

Денний Центр "Ти - особливий" функціонує для діток школи-інтернату в м. Новоград-Волинський. Учасники ДЦ - це учні 4-5 класів. Слава Богу, діти з цікавістю слухають Слово Боже, вивчають вірші з Біблії. Дехто самостійно читає Писання. Діти дуже хочуть мати свою власну Біблію. І лідери стикнулися з проблемою, що у них не вистачає Біблій невеличкого формату, щоб забезпечити всіх!

Read more

Школа Лідерства для центрального регіону України

Перегляди: 73

17-18 листопада м. Обухів (Київська обл) приймав естафету в проведенні Школи Лідерства. Якщо ви готові рости і вчитись для того, щоб краще і ефективніше служити для Бога, така можливість завжди знайдеться. Аби було бажання!


Read more