Служіння підліткового клубу ICLUB

Перегляди: 134

Щоп'ятниці ввечері в Дніпрі відбувається доволі цікавий івент, а саме: зустріч підлітково-християнського клубу «iClub». Тепла атмосфера, приємна музика, одвічні істини – що може бути кращим для ерудованих інтелектуалів, щирих друзів, уважних співрозмовників і просто цікавих особистостей?

Read more

Новий сезон підліткового клубу "Скеля" в м. Дружківка

Перегляди: 66

Стартував новий сезон підліткового клубу "Скеля" в м. Дружківка, Донецька область, лідером якого є Олексій Жарін. Більше двадцяти  молодих людей були присутніми на відкритті. Всі дуже довго чекали на цю зустріч, і нарешті сезон розпочато. Знайомства, спілкування, пісні, ігри. Ціль команди - подружитися з молоддю та через дружні стосунки показати власним життям Ісуса Христа.

Read more

Зустріч служителів денних центрів та інтернатів Волинської області

Перегляди: 82

30 вересня в Луцьку відбулась зустріч служителів денних центрів та інтернатів Волинської області.
Це було динамічне спілкування, обмін досвідом і планування подальшої роботи.

Read more

Діти з Денних центрів с. Іванівка служать своїм односельчанам

Перегляди: 98

23 вересня лідери і вихованці Денних центрів с. Іванівка були активними учасниками дня села та Дня подяки. Ми змогли послужити 150-200 односельчанам.
Органи місцевого самоврядування добре знають про роботу денного центру і із задоволенням співпрацюють з нами.

Read more

Післятабірна зустріч для дітей з Денних Центрів

Перегляди: 101

Понад 10 років команда табору “Моя зустріч” нe просто влітку організовує відпочинок для дітей з Денних центрів Хмельниччини. А також на протязі року служить їм та займається з ними на зустрічах. Інколи постає питання: “як розпочати першу зустріч?”, “як запросити дітей на зустрічі ДЦ?”. Для цього організовуються післятабірні зустрічі, які є стартом нового сезону роботи Денних Центрів.

Read more