форум денних центрів

Всеукраїнський Форум Денних Центрів

Перегляди: 31

7-8 грудня відбулась велика подія в служінні Денних Центрів. "Молодь для Христа", яка розвиває цю діяльність, організувала Всеукраїнський Форум для служителів Денних центрів. Цей форум зібрав 140 християн, котрі бачать своє покликання у соціальній роботі, досягаючи дітей з кризових сімей.

Read more
діти - квіти у Денному Центрі

"Діти - квіти" та інші активності Денного Центру у Львові

Перегляди: 51

Денний центр «Оптиміст» у м. Львів активно проводить зустрічі Денного Центру декілька раз на тиждень. Дітям допомагають зі шкільним завданням, а також учасники ДЦ проходять курс лідерства. Близько 50-60 дітей в трьох різних вікових групах отримують піклування, харчування та різну допомогу на зустрічах ДЦ.

Read more
Тренінг МДХ по служінню Денних Центрів у Запоріжжі

МДХ провела тренінг по діяльності Денних Центрів у Запоріжжі

Перегляди: 47

24 листопада працівники МДХ Людмила Кашуба і Оксана Поліщук провели у Запоріжжі тренінг "Денний Центр від А до Я" для 18 чоловік з трьох церков Запоріжжя та області.

Read more
денний центр Ковель

В Денному Центрі у Ковелі збуваються мрії дітей

Перегляди: 39

Денний Центр "Щасливий день" у м. Ковель продовжує свої зустрічі. І хоча через те, що рано темнішає, кількість відвідувачів трохи скоротилась, проте зустрічі такі ж корисні і цікаві. Нещодавно лідери ДЦ проводили урок для дітей на тему мрій. Діти ділилися своїми мріями, вчились ввіряти свою мрію Богові в молитві. І Бог відповів на мрію одного хлопчика прямо на зустрічі ДЦ!

Read more
Ніколь служить в Денних Центрах МДХ України
Ніколь служить в Денних Центрах МДХ України

Завдяки міссіонерці Ніколь з МДХ Канади, діти з Денного Центру покращили знання з англійської

Перегляди: 59

Протягом вересня-жовтня Денний Центр у Хмельницькому мав за честь приймати в себе місіонерку Ніколь з МДХ Канади. Її діяльність в ДЦ була великою допомогою. Кожну зустріч вона приходила допомагала з шкільним завданням з англійської мови, також проводила уроки окремо для дітей дошкільного віку, навчаючи їх англійському алфавіту і цифрам, щоб підтягнути рівень мови дітей. 

Read more