Зустріч для лідерів Денних Центрів у Житомирі

Перегляди: 36

11 жовтня координатори МДХ по Денних Центрів провели лідерську зустріч для служителів ДЦ Житомирського регіону. Це був час навчання, спілкування і підбадьорення. Кожен лідер центру мав нагоду розповісти про свої особисті благословіння і переживання, а також про ситуацію в служінні.

Read more

Різдвяна акція, яка вплинула на добрі зміни в житті дітей

Перегляди: 52

Різдво люблять усі, особливо діти. Це - канікули, багато цукерок, подарунків, радість, колядки, задоволення. Але діти з Денного центру с. Теліженці знають що Різдво – це Добра новина. Доброю новиною хочеться завжди поділитися. І ось, як діти з ДЦ вирішили це зробити...

Read more

Соціальна діяльність з мамами в Денному Центрі у Луцьку

Перегляди: 55

Денний Центр "Маяк" у Луцьку активно впроваджує роботу серед мам тих дітей, які відвідують ДЦ. Ця діяльність настільки розростається, що лідери ДЦ думають про те, щоб створити окремий Денний Центр для мам, де б вони могли спілкуватися про їхні проблеми, вдосконалюватись у сфері материнства, вивчати разом біблійні істини, взагалі отримувати духовну і соціальну підтримку.

Read more

Діяльність Денного Центру “Оптиміст” у м. Львів

Перегляди: 62

Служіння ДЦ у Львові зростає. В діяльності ДЦ зараз задіяні 18 працівників з церкви та спеціалістів з інших церков на деякі майстер-класи: радіотехніку, медицину, автомобільний. ДЦ провів також три майстер-класи від косметичних фірм - Мері Кей та приватної манікюрниці, де дівчаток вчили основам догляду за обличчям та тілом. Для підвищення цікавості до шкільного навчання лідери організували для дітей екскурсію «Зоопарк під мікроскопом», де діти роздивлялись будову комашок, кристаликів солі, своєї волосини, нігтів, тощо… 

Read more

95 служителів навчались на Школі Лідерства МДХ в Одесі

Перегляди: 37

"Коли ми працюємо, ми працюємо, коли ми молимось, Бог працює." - до такого висновку прийшли учасники Школи Лідерства Південного регіону України, яка проходила в Одесі 26 січня 2019 року, роздумуючи над семінаром «Як моляться лідери» у викладі Веніаміна Унгуряна - лідера молоді церкви, яка гостинно приймала в своїх стінах цей захід. Дійсно, від молитовного життя лідера, від повної залежності від Господа залежить ефективність служіння. 

Read more