Денний центр в Понінці неймовірно розростається

Перегляди: 335

Денний Центр в м. Понінка (Хмельницька обл.) дуже успішний. Бог благословляє їхню працю з дітьми ризику і до них все більше і більше дітей приходить. Тепер вони створили ще один Денний Центр для підлітків. Отож тепер там існує ДЦ для 30 діток і ДЦ для 18 підлітків.

Read more

Діти з Красилівського Денного Центру святкували День подяки

Перегляди: 110

Нещодавно в помісній церкві м. Красилів відбулося свято Подяки, на якому діти з їхнього Денного Центру приймали активну участь. Вони показували театральну постановку, співали пісні, розказували вірші. Особливою радістю стало те, що на свято прийшли їхні батьки і з задоволенням спостерігали, як їхні діти розвиваються духовно і зростають у своїх здібностях.

Read more

Школа лідерства для південних областей України

Перегляди: 53

Початок зими лідери південного регіону України зустріли в чудовій атмосфері навчання, адже саме в цей час проходила чергова 2 школа лідерства. На базі Таврійського Християнського Інституту зібралось понад 40 учасників.

Read more

Діти з Денного центру Летичева посіли 2 місце з біблійного брейн-рингу

Перегляди: 119

Великим благословінням для Денного Центру м. Летичів став духовний ріст дітей, адже вони старанно вивчали Слово Боже, щоб прийняти участь в брейн-рингу на знання біблії.

Read more